Elektrik Otomotiv Makina Kalıp
İnş. Tur. San.ve Tic. Ltd. Şti.

Metal İşleme ve Kalıp

Metal İşleme ve Kalıp

Firmamız AR-GE bölümümüzde Lisanslı CAD-CAM programları ile ürünlerini tasarlamakta ve üretim için gerekli kalıp üretimlerini kalıphanesinde CNC tezgahlarında yapmaktadır.Marş Motorları ve Elektro Manyet Hatları

Marş Motorları ve Elektro Manyet Hatları

Marş motoru hatlarımızda 47 çeşit marş motoru üretimi yapılmaktadır. Elektro Manyet hattında 34 Çeşit Elektro Manyet üretilmektedir. 

Otomatik Elektro Manyet hattında 10 Çeşit Elektro Manyet üretilmektedir. 

 

Alternator Hatları

Alternator Hatları

Alternatör olarak toplam 66 çeşit üretim yapılmaktadır. 

Plastik ve Bakalit

Plastik ve Bakalit

Plastik enjeksiyon preslerimizle 30 çeşit plastik parça basımı yapılmaktadır. En önemlileri klima ve fan motoru gövdeleridir.

Bakalit preslerle yaklaşık 40 çeşit bakalit parça üretilmektedir. Bunlardan en önemlileri distribütör kapakları ve tevzi makaralarıdır.

Kablolu Gruplar

Kablolu Gruplar

Full Otomatik Kablo Kesme ve Terminal Çakma Makinasında kablo istenilen boy, bakır uçma ve terminal çakım işlemleri yapılmaktadır. Firmamızda 11 çeşit ürün full otomotik kablo kesme ve terminal çakma makinasında boy kesilip terminal çakılmkatadır.

Kaynak Grupları

Kaynak Grupları

Firmamızda 30 KW ve 60 KW elektronik pnömatik kaynak makineları ile metaller, metallerle birleştirilmektedir. Firmamızda 19 çeşit ürüne punta kaynağı ile birleştirme yapılmaktadır.